Mrągowo

ul. Mrongowiusza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
299 000 PLN
Cena za m2
6 361,70 PLN
Powierzchnia
47 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Numer oferty
148/8805/OMS
Mieszkanie Sprzedaż Mrągowo Mrongowiusza

Opis nieruchomości

OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania, położonego na drugim piętrze w budynku przy ul. Mrongowiusza 49A w Mrągowie.
Jest to idealna inwestycja dla pary lub rodziny z dziećmi. Wokół znajduje się duża ilość zadbanej zieleni, przed budynkiem duży plac zabaw dla dzieci.

Mieszkanie zlokalizowane jest w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie z dostępem do pełnej bazy handlowo-usługowej. W pobliżu znajdują się: sklepy spożywcze, przedszkole, żłobek, szkoła. Nieruchomość położona jest ok. 200 m od Jeziora Sołtyskiego.

Rozkładowa nieruchomość o powierzchni 47 mkw składa się z:
- salonu z wyjściem na balkon,
- pokoju,
- oddzielnej, w pełni wyposażonej kuchni ze stałą zabudową kuchenną,
- łazienki,
- przedpokoju.
W mieszkaniu pozostają stałe zabudowy i sprzęty. 

Na podłogach we wszystkich pokojach położono panele, w kuchni i przedpokoju terakotę.
Okna - PVC.

Lokal jest dwustronny z ekspozycją wschodnio-zachodnią. Do mieszkania wpada dużo światła. 
Do lokalu przynależy piwnica.

Zarządcą budynku jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "PERSPEKTYWA". Czynsz administracyjny wynosi ok. 280 zł, w tym zaliczki m.in. na: centralne ogrzewanie, zimną wodę, gaz, konserwację domofonu, odprowadzanie ścieków, opłatę manipulacyjną, podgrzewanie zimnej wody, opłatę za pojemnik, koszty eksploatacji, światło, fundusz remontowy, opłaty komunalne. 

Zapraszamy do telefonicznego umawiania się na prezentacje:
Łukasz Giebień 512 594 945

Pomagamy również w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania kredytowego na zakup nieruchomości oraz zaprojektowaniu wnętrza.

WISDOM Nieruchomości
Jerzego Lanca 3/3
10-528 Olsztyn
577 550 035, 505 626 326,
biuro@wisdom-nieruchomosci.pl
www.wisdom-nieruchomosci.pl

// Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i może ulec zmianie. //
Właścicielem ogłoszenia jest WISDOM Nieruchomości.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie i korzystanie z materiałów zawartych w ogłoszeniu w zakresie wykraczającym poza zapisy ustawy z 4 lutego 1994 r. "O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.)" jest zabronione i może stanowić podstawę do roszczeń z odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Jezioro, Żłobek, Bazarek, Kościół, Przedszkole, Park, Zabudowa niska, Plac zabaw, Restauracja

Kontakt

Łukasz Giebień

Łukasz Giebień

doradca ds. nieruchomości

Telefon:
512594945
E-mail:
lukasz@wisdom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WISDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest WISDOM Nieruchomości z siedzibą przy Jerzego Lanca, 3/3, 10-528 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wisdom-nieruchomosci.pl… czytaj więcej