Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,1 m², położone na 2 piętrze w kameralnym, ogrodzonym, trzypiętrowym budynku przy ul. Jana Janowicza 7 na osiedlu Jaroty w Olsztynie.
To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
✔ 67,1 m² – w pełni rozkładowy, funkcjonalny układ, ✔ Ekspozycja na trzy strony świata (południe, wschód, zachód) – mieszkanie jasne przez cały dzień, ✔ Przestronny salon 20,4 m² z wyjściem na duży balkon, ✔ Oddzielna, widna kuchnia z jadalnią (ok. 12,4 m²), ✔ Dwa ustawne pokoje (ok. 12 m² oraz 11,5 m²), ✔ Łazienka 3,3 m² z wanną, ✔ Korytarz ok. 6,6 m², ✔ Duża piwnica – 8,3 m², ✔ Parking przed budynkiem, ✔ Kameralny, ogrodzony budynek – tylko trzy piętra.
Opłaty: Czynsz administracyjny wynosi około 900 zł (przy 3 osobach).
Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w centralnej części osiedla Jaroty – w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, markety, szkoły, przedszkola, przychodnie oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. Lokalizacja gwarantuje bardzo dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta oraz wygodę życia na co dzień. To mieszkanie łączy przestrzeń, funkcjonalność i świetne położenie.
Zapraszamy do umawiania się na prezentacje pod numerem tel. 731 211 791.
Pomagamy również w uzyskaniu finansowania kredytowego na zakup nieruchomości oraz zaprojektowaniu wnętrza.
Link do pełnej galerii na stronie: https://wisdom-nieruchomosci.pl/mieszkanie-sprzedaz-671m2-699000pln-jana-janowicza-olsztyn-warminsko-mazurskie,293/8805/OMS
// Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i może ulec zmianie. // Właścicielem ogłoszenia jest WISDOM Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie i korzystanie z materiałów zawartych w ogłoszeniu w zakresie wykraczającym poza zapisy ustawy z 4 lutego 1994 r. "O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.)" jest zabronione i może stanowić podstawę do roszczeń z odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Administratorem danych osobowych jest WISDOM Nieruchomości z siedzibą przy Jerzego Lanca, 3/3, 10-528 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wisdom-nieruchomosci.pl… czytaj więcej
Administratorem danych osobowych jest WISDOM Nieruchomości z siedzibą przy Jerzego Lanca, 3/3, 10-528 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wisdom-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.