O nas

Biuro nieruchomości WISDOM

Rozmyślania nad wyborem nazwy dla naszego biura nieruchomości były długie i burzliwe. Nazwa polska, zagraniczna? Jakie słowo opisze odpowiednio firmę i odda nasze podejście do pracy? Przewertowałyśmy słowniki, dotarłyśmy do głębin Internetu i wreszcie znalazłyśmy „to coś”.

Wisdom – z ang. oznacza mądrość. Biuro nieruchomości Wisdom – po prostu: mądrze o nieruchomościach!

Biuro Wisdom powstało z wielkiej pasji do nieruchomości. Nasza wspólna przygoda rozpoczęła się w biurze sprzedaży inwestycji deweloperskiej. Jesteśmy zgranym zespołem z doświadczeniem w sprzedaży i zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego.

Posiadamy licencje zawodowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Co możemy Ci zaoferować?

Opisując nasze biuro mogłybyśmy przedstawić Ci wiele ważnych, ale jednocześnie często wymienianych zalet, które powinno posiadać każde biuro nieruchomości:

ZAANGAŻOWANIE I UCZCIWOŚĆ – oczywiście, że do swojej pracy podchodzimy odpowiedzialnie i uczciwie. Zawsze dajemy z siebie 100 %.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE – posiadamy wieloletnie doświadczenie i kompleksową wiedzę z branży nieruchomości. Proporcjonalnie przekładają się one na ilość i jakość prowadzonych przez nas transakcji.

BEZPIECZEŃSTWO – każda transakcja jest przez nas weryfikowana pod kątem prawnym (dodatkowo nad procesem finalizacji czuwa nasz radca prawny).

KOMPLEKSOWOŚĆ – współpracujemy z ekspertem kredytowym, agentem ubezpieczeniowym oraz – jako nieliczne z biur – z architektem wnętrz.

Brzmi znajomo, prawda? Cechy te wymienia większość agencji. Naszym zdaniem to podstawowe kryteria wyboru dobrego biura nieruchomości.

Spełniamy je, ale dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Dlaczego warto wybrać biuro nieruchomości WISDOM?

Przede wszystkim podchodzimy do swojej pracy z ogromną pasją. Jesteśmy ambitne i uwielbiamy kontakt z ludźmi. Każde spotkanie z Klientem to dla nas nowe wyzwanie i jednocześnie przyjemność. Nie pracujemy szablonowo, staramy się dopasować do Twoich oczekiwań.

Mówimy wprost, rozmawiamy szczerze, traktujemy Cię po partnersku. Zawsze dokładnie tłumaczymy wykonywane zadania, często potrafimy uprzedzić pytania naszych Klientów.

Działamy niezależnie, dzięki temu możemy poświęcić Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Chcemy, aby współpraca z nami była dla Ciebie przyjemna, komfortowa i efektywna.

Nasi Klienci utrzymują z nami kontakt, wracają z kolejnymi ofertami współpracy oraz polecają nasze usługi swojej rodzinie i przyjaciołom – to dla nas najlepsza rekomendacja i motywacja do kolejnych działań.

Zapraszamy do współpracy:

Anna Lewandowska

Licencja zawodowa nr 25456
tel. 577 550 035
anna@wisdom-nieruchomosci.pl

Milena Łebkowska

Licencja zawodowa nr 25452
tel. 505 626 326
milena@wisdom-nieruchomosci.pl