Wynajmij

Współpraca z biurem nieruchomości niesie za sobą szereg korzyści.

Zlecając nam wynajem lokalu oszczędzisz swój czas, a cała transakcja zostanie przeprowadzona rzetelnie i bezpiecznie.

Na czym polega nasza pomoc w wynajmie nieruchomości?

Pierwsze spotkanie

Przygotowanie i publikacja oferty

Pierwsze spotkanie z doradcą zawsze odbywa się w nieruchomości, którą chcesz wynająć. Dzięki temu już pierwszego dnia poznasz osobę, która kompleksowo zajmie się Twoją transakcją. Doradca opisze w jaki sposób będzie wyglądać Wasza współpraca. Po ustaleniu warunków przejdziecie do podpisania umowy.

Kolejnym krokiem jest przygotowanie i publikacja oferty. W dogodnym dla Ciebie terminie umówimy sesję zdjęciową i wykonamy profesjonalne zdjęcia nieruchomości. Przygotujemy rzetelny opis oraz plan lokalu. Gotowa oferta zostanie opublikowana w najczęściej odwiedzanych portalach internetowych, portalach branżowych, mediach społecznościowych. Korzystamy z wielu metod promocji, które dobieramy indywidualnie do danej nieruchomości.

Prezentacja nieruchomości

Negocjacje

Dużym plusem przekazania nam wynajmu jest to, że od momentu publikacji oferty wszystkimi aspektami wynajmu zajmuje się doradca. Umawia spotkania z klientami i po konsultacji dotyczącej dogodnego dla Ciebie terminu – organizuje dzień pokazowy. Przekazuje wszystkie informacje oraz uzgadnia warunki wynajmu z potencjalnym Najemcą.

Doradca w Twoim imieniu negocjuje ceny z Klientami i informuje Cię na bieżąco o postępach rozmów. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

Przygotowanie transakcji i przekazanie nieruchomości

Ostatnim punktem jest przygotowanie i podpisanie umowy najmu. Treść oraz formę umowy dopasowujemy bezpośrednio do Twoich oczekiwać. Wskażemy Ci wszystkie dodatkowe opcje zabezpieczenia się przed ewentualnymi zagrożeniami dotyczącymi wynajmu. Po zakończeniu formalności, wpłacie kaucji, spiszemy protokół zdawczo-odbiorczy i przekażemy nieruchomość Najemcy.

Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy sprawnie i bezpiecznie. Działamy?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin!