Sprzedaj

Sprzedaj z licencjonowanym pośrednikiem

Wiele osób próbuje samodzielnie sprzedać nieruchomość. Szereg Klientów po zakończeniu procesu sprzedażowego przyznało, że zaskoczył ich stopień skomplikowania transakcji, ilość dokumentacji oraz przede wszystkim czasu, jaki ona pochłania.

Jeżeli jesteś na naszej stronie oznacza to, że doświadczyłeś już złożonego procesu sprzedaży lub od razu postanowiłeś oddać się w ręce profesjonalnego biura nieruchomości.

Na czym polega nasza pomoc w sprzedaży nieruchomości?

Zapoznanie się z nieruchomością

Pierwszym elementem naszej współpracy jest zapoznanie się z nieruchomością.  Dzięki temu już pierwszego dnia poznasz osobę, która kompleksowo zajmie się Twoją transakcją. Zaczniemy od przeanalizowania dokumentacji i ustalenia ceny ofertowej nieruchomości oraz pozostałych warunków współpracy.

Podpisanie umowy

Po przeanalizowaniu warunków i ustaleniu szczegółów podpiszemy umowę, która będzie gwarancją naszej współpracy. Od tego momentu możemy niezwłocznie zacząć działać.

Przygotowanie oferty

Teraz zadbamy o to, aby Twoja oferta wyróżniała się na tle innych. Profesjonalne zdjęcia, kompleksowy i chwytliwy opis, najczęściej odwiedzane portale branżowe oraz odpowiedni zasięg to tylko niektóre z elementów, które otrzyma ogłoszenie Twojej nieruchomości. Rozpoczniemy intensywne działania marketingowe, aby oferta jak najszybciej dotarła do przyszłego właściciela.

Prezentacja nieruchomości

Potencjalnych Klientów kupujących zaprosimy na dni pokazowe. W tym celu pomożemy Ci odpowiednio przygotować nieruchomość, aby uwypuklić jego zalety. Kompleksowo zajmiemy się przedstawieniem nieruchomości Klientom oraz w Twoim imieniu wynegocjujemy możliwie najwyższą cenę.

Dopełnienie formalności

Po znalezieniu Klienta kupującego zadbamy o dopełnienie wszelkich formalności. Przygotujemy niezbędne dokumenty, będziemy czuwali nad podpisaniem umowy rezerwacyjnej oraz finalnego aktu notarialnego.

Przekazanie kluczy

Będziemy z Tobą do ostatniego, najprzyjemniejszego momentu transakcji. Jest nim oczywiście przekazanie kluczy. Sporządzimy niezbędne protokoły i rozliczenia, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się ze sprzedaży swojej nieruchomości.

Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy sprawnie i bezpiecznie. Działamy?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin!