Cerkiewnik

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
180 000 PLN
Cena za m2
15 PLN
Powierzchnia działki
1,20 Ha
Powierzchnia działki - jednostka
ha
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
45/8805/OGS

Opis nieruchomości

OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - działka rolna o powierzchni 1,2 hektara, położona w malowniczej miejscowości Cerkiewnik, strategicznie ulokowana w połowie drogi między Dobrym Miastem a Olsztynem. Doskonały dojazd zarówno do jednego, jak i drugiego miasta stanowi niezaprzeczalny atut tego miejsca.

Ta wyjątkowa działka, usytuowana w centrum Cerkiewnika, tuż obok urokliwego kościoła, wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale również swoim ogromnym potencjałem. Zainteresowanych inwestorów z pewnością zaciekawi fakt, że działka jest już podłączona do kanalizacji oraz sieci wodociągowej, co znacznie ułatwia wszelkie planowane inwestycje.
Niezwykłe położenie w sercu miejscowości oraz bliskość kluczowych udogodnień sprawiają, że ta działka jest idealną propozycją dla osób poszukujących atrakcyjnych inwestycji. 

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o tej unikatowej ofercie inwestycyjnej. Nie przegap okazji, aby stać się częścią rozwoju tego urokliwego zakątka Warmii i Mazur!

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z Łukaszem, aby umówić się na prezentację pod numerem: 512 594 945.

Pomagamy również w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania kredytowego na zakup nieruchomości oraz zaprojektowaniu wnętrza.

WISDOM Nieruchomości
Jerzego Lanca 3/3
10-528 Olsztyn
577 550 035, 505 626 326,
biuro@wisdom-nieruchomosci.pl
www.wisdom-nieruchomosci.pl

// Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i może ulec zmianie. //
Właścicielem ogłoszenia jest WISDOM Nieruchomości.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie i korzystanie z materiałów zawartych w ogłoszeniu w zakresie wykraczającym poza zapisy ustawy z 4 lutego 1994 r. "O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.)" jest zabronione i może stanowić podstawę do roszczeń z odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Łukasz Giebień

Łukasz Giebień

doradca ds. nieruchomości

Telefon:
512594945
E-mail:
lukasz@wisdom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WISDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest WISDOM Nieruchomości z siedzibą przy Jerzego Lanca, 3/3, 10-528 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wisdom-nieruchomosci.pl… czytaj więcej