Stawiguda

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
349 000 PLN
Cena za m2
96,94 PLN
Powierzchnia działki
3 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Numer oferty
46/8805/OGS

Opis nieruchomości

Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Wymój, położonej w gminie Stawiguda. Lokalizacja tej nieruchomości to idealne połączenie spokoju i wygody – zaledwie kilka minut od Olsztyna, z dogodnym dojazdem do drogi prowadzącej na Warszawę.

Działka o powierzchni 3600 m² jest otoczona pięknym lasem, co gwarantuje  prywatność oraz bezpośredni kontakt z naturą. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz bliskość przyrody.

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co daje pewność i bezpieczeństwo przyszłej inwestycji. Dodatkowo, do działki dołączamy gotowy projekt domu wraz z pozwoleniem na budowę, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie prac budowlanych.

To doskonała okazja dla osób marzących o własnym domu w otoczeniu przyrody, ale jednocześnie blisko miasta i z wygodnym dostępem do kluczowych tras komunikacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tego wyjątkowej działki pod numerem telefonu:
Łukasz 512594945. 

Pomagamy również w uzyskaniu finansowania kredytowego na zakup nieruchomości oraz zaprojektowaniu wnętrza.

WISDOM Nieruchomości
Jerzego Lanca 3/3
10-528 Olsztyn
577 550 035, 505 626 326,
biuro@wisdom-nieruchomosci.pl
www.wisdom-nieruchomosci.pl

// Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i może ulec zmianie. //
Właścicielem ogłoszenia jest WISDOM Nieruchomości.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie i korzystanie z materiałów zawartych w ogłoszeniu w zakresie wykraczającym poza zapisy ustawy z 4 lutego 1994 r. "O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.)" jest zabronione i może stanowić podstawę do roszczeń z odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.


Parametry dodatkowe

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las, Przedszkole, Szkoła, Restauracja, Basen, Przychodnia lekarska, Sklep, Gimnazjum, Żłobek, Bazarek, Zabudowa niska, Kościół
  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Mapa

Kontakt

Łukasz Giebień

Łukasz Giebień

doradca ds. nieruchomości

Telefon:
512594945
E-mail:
lukasz@wisdom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WISDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest WISDOM Nieruchomości z siedzibą przy Jerzego Lanca, 3/3, 10-528 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wisdom-nieruchomosci.pl… czytaj więcej