Dobre Miasto

ul. Wojska Polskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
499 000 PLN
Cena za m2
1 015,14 PLN
Powierzchnia
491,56 m2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1905
Dostępne od
2023-11-22
Numer oferty
1/8805/OLS

Opis nieruchomości

Unikalna Kamienica z 1905 r. w centrum Dobrego Miasta - Idealna dla Inwestorów.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kamienicy przy ul. Wojska Polskiego 8 w Dobrym Mieście. To niepowtarzalna nieruchomość o bogatej historii, która z pewnością przyciągnie uwagę Inwestorów poszukujących unikalnych okazji.

Charakterystyka nieruchomości:

Lokalizacja:
Kamienica usytuowana jest w sercu Dobrego Miasta, co czyni ją doskonałym punktem dla różnorodnych inwestycji.

Powierzchnia użytkowa:
Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi imponujące 491,56 mkw, zapewniając mnóstwo przestrzeni do realizacji różnorodnych pomysłów biznesowych. Dodatkowo przy budynku, znajduje się duży parking za bramą. 

Struktura budynku:
Dwukondygnacyjna z zaadaptowanym poddaszem i podpiwniczeniem. Kamienica oferuje zróżnicowane przestrzenie, umożliwiając elastyczną aranżację wnętrza.

Konstrukcja:
Budynek został wzniesiony w 1905 roku i od tej pory zachował swój unikalny charakter. Drewniana więźba dachowa konstrukcji krokwiowo-płatwiowej wzmocniona stolcami i zasuwnicami, dwuspadowy dach z podziałem na małe daszki oraz solidne wykonanie z cegieł maszynowych, podkreślają autentyczność tej nieruchomości.

Historia:
Kamienica jest wpisana do listy zabytków, a przez wiele lat pełniła funkcję siedziby Warmińskiego Banku Spółdzielczego. To miejsce, które emanuje historią i tradycją, nadając inwestycji dodatkowego prestiżu.

Potencjał inwestycyjny:

Z uwagi na centralne położenie oraz imponującą powierzchnię, kamienica stanowi atrakcyjną propozycję dla inwestorów poszukujących przestrzeni w samym sercu miasta. Dzięki wcześniejszej funkcji bankowej, budynek oferuje zarówno obszerne pomieszczenia biurowe, jak i duże sale przeznaczone do różnorodnych działań.

Jeśli marzysz o inwestycji, która połączy historię z nowoczesnością, ta kamienica jest idealnym wyborem. Zachęcamy do kontaktu i osobistego zapoznania się z tą niepowtarzalną ofertą.

Serdecznie zapraszam do umówienia się na prezentację po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Łukasz: 512 594 945.

Pomagamy również w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania kredytowego na zakup nieruchomości oraz zaprojektowaniu wnętrza.

WISDOM Nieruchomości
Jerzego Lanca 3/3
10-528 Olsztyn
577 550 035, 505 626 326,
biuro@wisdom-nieruchomosci.pl
www.wisdom-nieruchomosci.pl


// Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i może ulec zmianie. //
Właścicielem ogłoszenia jest WISDOM Nieruchomości.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie i korzystanie z materiałów zawartych w ogłoszeniu w zakresie wykraczającym poza zapisy ustawy z 4 lutego 1994 r. "O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.)" jest zabronione i może stanowić podstawę do roszczeń z odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.


Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak

Mapa

Kontakt

Łukasz Giebień

Łukasz Giebień

doradca ds. nieruchomości

Telefon:
512594945
E-mail:
lukasz@wisdom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WISDOM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest WISDOM Nieruchomości z siedzibą przy Jerzego Lanca, 3/3, 10-528 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wisdom-nieruchomosci.pl… czytaj więcej